Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Alda Kļaviņa fotoizstāde “No pastaigu dienasgrāmatas"

26.05.2023. 10.00–17.00
Liepājas muzejs, muzeja anfilāde (Kūrmājas prospekts 16, Liepāja)

No 11. marta (izstādes atklāšana – 10.03. plkst. 17) līdz 4. jūnijam Liepājas muzeja anfilādē Kūrmājas prospektā 16/18 skatāma mākslinieka un Liepājas Universitātes emeritētā profesora Alda Kļaviņa fotoizstāde "No pastaigu dienasgrāmatas".

Izstādē skatāmas fotogrāfijas, kas, nemazinot iešanas tempu, uzņemtas garās ikdienas pastaigās pa Liepājas pludmali, tverot momentus debesīs, ūdenī un zemē, kas uzrunā, pārsteidz un iedvesmo Aldi Kļaviņu.

Fotogrāfijās tverta Liepājas pludmale un Baltijas jūra gada griezumā – no janvāra līdz decembrim. Katram mēnesi veltīta viena fotogrāfiju grupa.

“Jau trešo gadu praktizēju ikdienas pastaigas Liepājas pludmalē, līdzi ņemot telefonu. Pareizāk būtu teikt, ka tās nav pastaigas, bet nopietna iešana turp un atpakaļ, izvēloties turp pret vēju, atpakaļ – pa vējam. Liepājā tas ir Ziemeļu-Dienvidu virziens, jo tad vējš ir no sāniem. Veltot šim pasākumam apmēram divas stundas, īpaši nemeklējot, ievēroju dabas radošos procesus, kuru rezultātus gribējās piefiksēt un vēlāk arī dalīties,” saka Aldis.

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.