Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Ekspresizstāde “Lejaskurzemes Dziesmu svētki”

26.05.2023. 10.00–18.00
Liepājas muzejs, Kurzemes tautastērpu informācijas centrs (Kūrmājas prospekts 16, Liepāja)

No 19. maija Liepājas muzeja Kurzemes tautastērpu informācijas centrā Kūrmājas prospekta 16/18 skatāma Liepājas muzeja krājuma izstāde “Lejaskurzemes Dziesmu svētki”, kura iepazīstina ar pirmajiem Dziesmu svētkiem, kas norisinājušies Lejaskurzemē 20. gadsimta sākumā.

19. gadsimta beigās un 20. gadsimta sākumā dziedāšanas svētki ir īpaši populāri un notiek visā Latvijas teritorijā, arī Lejaskurzemē, tolaik – Lejas Kurzemē.

Izstādē Liepājas muzeja Kurzemes tautastērpu informācijas centrā, kas veltīta Lejaskurzemes Dziesmu svētkiem, varēs apskatīt dažādas piemiņas lietas, nošu burtnīcas, kā arī nedaudz ielūkoties Lejas Kurzemes Dziesmu svētku vēsturē.

Izstāde Liepājas muzeja Kurzemes tautastērpu informācijas centrā apskatāma no 19. maija līdz 31. jūlijam, muzeja darba laikā. Ieeja izstādē – bez maksas.

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.