Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Kautkaili un Liepaja Music Orchestra koncerts

26.05.2023. 20.00–22.00
Pegaza pagalms (Kuršu iela 20, Liepāja)

26. maijā Pegaza pagalma viesistabā - uz vienas skatuves pirmoreiz kāps grupa "Kautkaili" un "Liepaja Music Orchestra".

Pirmajā daļā samtainās balss īpašniece Kristīne Pāže saviļņos ar pašas radītām melodijām atkailināti akustiskās versijās. Balsis, klavieres, akustiskās ģitāras. Otrajā - spilgti kontrasti, piedaloties "Liepaja Music Orchestra", līdz šim nedzirdētas un īpaši šim koncertam radītas grupas "Kautkaili" atpazīstamāko dziesmu versijas, ko aranžējis Jānis Ivuškāns.

"Kautkaili" pamatā ir eksperimenti ar nostalģiju mūzikā, sakausējot latviešu 90-to gadu alternatīvo popmūziku ar pasaulīgu soulmūziku, izmantojot mūsdienīgus skaņu slāņus. Grupas dimants ir dziedātāja - dziesmu autore Kristīne Pāže, kuras balss un inteliģentās melodijas ieved vēl neiepazītā jūtu pasaulē. Jau izdotās dziesmas ir iekarojušas Latvijas radiostaciju viļņus un dziesmas “Kautkaili” video saņēmis “Zelta mikrofonu” kā labākais savā kategorijā.

Jums varētu interesēt arī šie pasākumi

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.