Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Vebinārs “Digitālo prasmju apmācību iespējas”

11.04.2023. 10.00–11.00
Tiešsaistē

Eiropas Savienības projekta “Latvijas Digitālais akselerators (DAoL)”, ID Nr. 101083718, ietvaros tiek īstenotas apmācības un prasmju pilnveidošanas nodarbības. Tiek organizēti gan intensīvi digitālo prasmju kursi augsti kvalificētiem uzņēmumu darbiniekiem (MI, HPC, kiberdrošības u.c. jomās), gan digitālās transformācijas kursi uzņēmumu vadībai. Tāpat tiek nodrošināti digitālie inovāciju ievadkursi un prakses vietas digitalizācijas veicināšanai un ekosistēmas stiprināšanai.

Latvijas Digitālais akselerators sadarbībā ar Zaļo un viedo tehnoloģiju klasteri 11. aprīlī pulksten 10.00 aicina pievienoties vebināram “Digitālo prasmju apmācību iespējas”, lai uzzinātu par digitalizācijas apmācībām un Eiropas Savienības atbalsta programmu iespējām.

Reģistrējies vebināram šeit: https://forms.office.com/e/11wAMup2Pf

Finansēts no Eiropas Savienības projekta "Latvijas Digitālais akselerators", DAoL, ID Nr. 101083718
Eiropas Savienība neatbild par materiāla saturu

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.