Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Kop-izstāde „Nodoma putni”

11.04.2023. 10.00–19.00
Liepājas Latviešu biedrības nams, lielā zāle (Rožu laukums 5/6, Liepāja)

Kopistādes idejas autore ir Sanda Eižvertiņa - radoša būtne, dvēseles māksliniece, kura daudzus gadus seko savam sirds aicinājumam radot sajūtu gleznas. 

Jau vairākus gadus viņa aicinu cilvēkus uz šādām radošām un sevi izzinošām nodarbībām. Dvēseles atspulgi, kuri radīti Soul Art praksē, caurstrāvo katras radītājas pieredzi un ceļu pie savas būtības.
“Tā manī dzima šī drosmīgā ideja –  šos brīnumskaistos gleznu stāstus, kurus radījušas 20 radošas būtnes, parādīt pasaulei, parādītu un iedvesmot radošumā ikvienu,” par izstādi saka idejas autore, piebilstot, ka visas  gleznas, kuras apskatāmas izstādē, radījušas dāmas, kuras nav ar akadēmisko izglītību mākslā. S.Eižvertiņa informē, ka Soul Art gleznošana nav par akadēmiskās mākslas apgūšanu, tā ir māksla, kas nāk no dvēseles – brīvs un intuitīvs  process, kur  sajūtas ietērpjas  krāsās un abstraktos  tēlos, lai mums palīdzētu  ieraudzīt savus  dvēseles vēstījumus.  

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.