Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Izstāde "Teddy lācis - no klasikas līdz avangardam"

11.04.2023. 12.11–18.00
Galerija "Romas dārzs" (Zivju iela 3, Liepāja)

Leļļu Mākslas un Dizaina muzejā, galerijā ”Romas dārzs” no 24. februāra līdz 28. maijam apskatāma  izstāde “Teddy lācis - no klasikas līdz avangardam.” Ekspozīcijas pamatā ir ASV dzīvojošo, leļļu mākslinieces Pašas Setrovas un fotogrāfes Jūlijas Osinas-Fridman kopīgs fotoprojekts ar nosaukumu “Shoddy Bear”, kuru papildina dažādās valstīs radīto mūsdienu autorlāču kolekcija.

Par izstādes vēstnesi izvēlēts Latvijas mākslinieces Kristīnes Kliginas darbs ar nosaukumu ”Totēms”.

Cilvēku mīlestība pret rotaļu lāčiem aizsākās 20. gs. sākumā un tā nepāriet, bet kļūst arvien stiprāka. Pa šo laiku Teddy lāču dizains ir ieguvis jaunas aprises, pateicoties daudziem mūsdienu māksliniekiem, kuru darbos jaušama vēlme radīt ko jaunu, laikmetīgāku, tajā pašā laikā saglabājot lāča formas.

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.