Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Veronikas Simoņenkovas izstāde “Kopā ar Ukrainu”

11.04.2023. 11.00–15.00
Koncertzāle "Lielais dzintars", 2. stāva galerija (Radio iela 8, Liepāja)

Attēlos redzamie Ukrainas cilvēki ir kara bēgļi. Daži no teju četrdesmit tūkstošiem, kas patvērušies Latvijā kopš Krievijas sāktā kara. Fotogrāfes Veronikas Simoņenkovas Ukrainas kara bēgļu foto sērija “Kopā ar Ukrainu” tapusi desmit dienu laikā mākslas stacijā “Dubulti”. Viņi fotografēti īpašā vidē – Šveices mākslinieka Tomasa Hiršhorna radītajā telpā, kas aizvadītā gada vasarā pārvērta mākslas staciju par simbolisku patvērumu – “ART = SHELTER”. Tajā katrs apmeklētājs bija aicināts kaut ko radīt, izteikt un pievienot.

Fotogrāfe vēlējās parādīt ukraiņus tādus, kādi viņi ir – domīgi, satraukti, bēdīgi, jo tieši tā Ukrainas kara bēgļi šobrīd jūtas. Vislabprātāk ukraiņiem patika fotografēties tieši pie kāda ar aerogrāfu uzgleznota, simboliska kara / miera tēla, kuru radījusi ukraiņu māksliniece.

Izstāde, kas skatāma Liepājas koncertzāles “Lielais dzintars” 2. stāvā, aicina pamanīt un nepalikt vienaldzīgiem, bet sniegt atbalstu un palīdzēt Ukrainas ļaudīm.

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.