Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Sergejs Dogadins. Liepājas Simfoniskais orķestris

27.01.2023. 19.00–22.00
Koncertzāle "Lielais dzintars", Lielā zāle (Radio iela 8, Liepāja)

2023. gadu Liepājas Simfoniskais orķestris sāks ar jaunas latviešu komponista simfonijas pirmatskaņojumu un pasaules zelta klasiku – vienā koncertā izskanēs Ilonas Breģes Ceturtā simfonija un Ludviga van Bēthovena vijoļkoncerts, kurā solista lomu pildīs Latvijas publikai jau pazīstamais Austrijā dzīvojošais vijolnieks Sergejs Dogadins.

Darbu pie savas Ceturtās simfonijas Ilona Breģe pabeidza 2021. gada jūlijā, un tā veltīta viņai vistuvākā cilvēka – viņsaulē aizgājušās mātes Vizbulītes Breģes (1933-2018) piemiņai. Simfonijai ir četras daļas, un trešajā daļā komponiste izmantojusi variāciju formu, lai veidotu atmiņu acumirkļu kolāžu, kuru pamatā ir viņas piecu gadu vecumā sacerēta un mātei dāvināta dziesmiņa.

Ludviga van Bēthovena Vijolkoncerts savukārt jau vairāk nekā pusotra gadsimta garumā tiek uzskatīts par vienu no nozīmīgākajiem darbiem vijolkoncertu žanrā, un tiek regulāri atskaņots koncertzālēs visā pasaulē. 

Jums varētu interesēt arī šie pasākumi

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.