Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

3D kultūrēkas projekta noslēguma pasākums

26.01.2023. 15.00–15.50
Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola, centrālā ēka (Alejas iela 18, Liepāja)

Digitālo inovāciju parks realizējis projektu “3D kultūrēkas”, kurā papildinātajā realitātē ar viedtālruņa palīdzību būs iespējams apskatīt trīs zudušus Liepājas arhitektūras ēkas: Liepājas Lielo Horālo sinagogu, Liepājas Vācu teātri un Liepājas muzeja pirmo ēku. Izstrādāti zaudēto ēku 3D modeļi, kurus katram iespējams apskatīt papildinātajā realitātē, izmantojot viedtālruni.

Projekta mērķis ir veicināt sabiedrības interesi par kultūrvēsturiskiem objektiem Liepājā un izpratni par papildinātās realitātes tehnoloģiju, tās iespējām un pielietojumu dažādās nozarēs.

Projekts tika realizēts ar Liepājas Kultūras pārvaldes atbalstu sadarbībā ar Liepājas pilsētas Būvvaldi,  Liepājas muzeju, fondu “Liepājas Ebreju mantojums” un IT profesionāļiem.

Projekta noslēguma pasākumā Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas telpās Alejas ielā 18, Jaunbūvē, būs iespējams iepazīties ar paveikto, kā arī uzdot jautājumus par projektu tā īstenotājiem.

Vietu skaits ir ierobežots, tādēļ nepieciešams reģistrēties dalībai šeit: https://ej.uz/3dkulturekas

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.