Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Mārtiņš Zitmanis/Herberts Erbs ''Divreiz pa septiņdesmit''

25.01.2023. 12.00–18.00
Galerija "Romas dārzs" (Zivju iela 3, Liepāja)

Vēl līdz 27.janvārim iespējams apmeklēt Mārtiņa Zitmaņa un Herberta Erba Izstādi ‘’Divreiz pa septiņdesmit’’. Divi mākslinieki šoruden ar mēneša starpību atzīmēja apaļu jubileju, abi beiguši Latvijas Mākslas akadēmiju, abi ir saistīti ar Liepāju.

Džentlmeņi satiekoties spēj vienoties ne tikai par dažādām sadzīviskām tēmām, bet arī par kopīgām interesēm, smej Mārtiņš Zitmanis. Viņam pieder ideja organizēt izstādi kopā ar Herbertu. Izstādi, kas rosina fantāziju, eksistenciālas pārdomas.

Abi mākslinieki piedāvā aplūkot pēdējo divu gadu veikumu. Herberts Erbs - eksperimentālus  skulpturālos objektus no stikla, granīta, terakotas. Savukārt Mārtiņš Zitmanis pārsteigs mūs ar seno ikonogrāfiju un savu spēju lietu būtību attēlot nosacīti.

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.