Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Izstāde "Padegs. Suta. Vidbergs. Darbi no Zuzānu kolekcijas"

25.01.2023. 10.00–18.00
Liepājas muzejs, muzeja anfilāde (Kūrmājas prospekts 16, Liepāja)

No 28. oktobra plkst. 17 (atklāšanas pasākums) līdz 2023. gada 6. martam Liepājas muzeja anfilādē Kūrmājas prospektā 16/18 skatāma trīs izcilu Latvijas starpkaru perioda mākslinieku – Kārļa Padega, Romana Sutas un Sigismunda Vidberga grafikas darbu izstāde, kas veidota sadarbībā ar mākslas centru “Zuzeum”.

Izstādē “Padegs. Suta. Vidbergs. Darbi no Zuzānu kolekcijas” Liepājas muzeja anfilādē būs apskatāmi ap 60 grafikas oriģināldarbu, kas lielākoties tapuši starpkaru periodā – laikā, kad visi trīs autori pilnveidoja savus mākslinieciskos rokrakstus, kādus tos pazīstam mūsdienās. Visiem trim māksliniekiem kādā dzīves posmā bija raksturīgi provocēt tikumīgas un pilsoniskas sabiedrības sašutumu. Viņi centās lauzt stereotipus un aicināja mainīt auditorijas priekšstatus par pareizām un atzītām vērtībām mākslā.

Izstādes iekārtojums tiek veidots sadarbībā ar mākslas centru “Zuzeum”. Izstādes kuratore – mākslas zinātniece Laura Briede, scenogrāfs – Andris Konošonoks. Grafiskā dizaina autore – Madara Krieviņa.

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.