Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Izstāde „MAINĪGIE 10”

02.12.2022. 10.00–19.00
Liepājas Latviešu biedrības nams, izstāžu galerija (Rožu laukums 5/6, Liepāja)

Liepājas mākslinieku biedrība „MĀKSLAS KOLĒĢI” 2023. gadā atzīmēs  savas pastāvēšanas 10. gadadienu. Tādēļ no šā gada 2. decembra līdz 2023. gada 1. janvārim Liepājas Latviešu biedrības nama galerijā būs apskatāma biedrības „MĀKSLAS KOLĒĢI” 10 gadu jubilejai veltītā izstāde „MAINĪGIE 10”.

Izstādē piedalās 17 mākslinieki, no tiem 16 biedrības biedri un viena neatkarīgā  Liepājas māksliniece – Anželika Vilsone, kura arī līdz šim aktīvi piedalījusies biedrības rīkotajās izstādēs. 

Izstādē kopumā  apskatāmi 35 darbi, kurus radījuši mākslinieki: Ilze Eniņa, Ilze Karlsone, Ilze Akselrode, Irina Tīre, Brigita Pomerante, Vilnis Bulavs, Dainis Bērziņš, Pauls Spridzāns, Andris Millers, Jānis Judins, Renārs Šliseris, Pēteris Taukulis, Adrians Pese, Laila Meldere, Laine Kinstlere, Kristīne Bruza un Anželika Vilsone.

“Izstādes kopskats ir gana raibs un dažāds, tāpat kā katrs autors un tas ir tas,  ar ko biedrība var arī lepoties,” atzīst biedrības vadītāja Ilze Eniņa.

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.