Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Informatīvs seminārs par iedzīvotāju līdzdalības iespējām

01.12.2022. 15.30–17.00
Liepājas pilsētas dome, lielā zāle, 2. stāvā (Rožu iela 6, Liepāja)

Lai iepazīstinātu liepājniekus ar iedzīvotājiem pieejamām līdzdalības aktivitātēm un iespējām Liepājā un Latvijā kopumā, Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 komanda sadarbībā ar Sabiedrības līdzdalības fondu rīko informatīvu semināru.

Seminārā Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 komanda iepazīstinās ar esošajām liepājnieku iespējām līdziesaistīties pilsētas dzīvē, organizācijas ManaBalss eksperti sniegs ieskatu iedzīvotāju līdzdalības iespējās Latvijā, prezentēs sabiedrībai un nevalstiskajam sektoram jau plašāk zināmās platformas, kā arī iepazīstinās ar tām iespējām, kuras sniedz jaunākais organizācijas radītais digitālais rīks – OpenSaeima.lv, tāpat semināra dalībniekiem būs iespēja praktiski izmēģināt dažādus rīkus un iejusties deputātu lomās, tāpēc aicinājums ņemt līdzi portatīvo datoru vai citu viedierīci.

Uz pasākumu aicināts ikviens interesents un tikšanās īpaši noderīga būs NVO pārstāvjiem.

Pasākumu varēs vērot arī attālināti:

www.facebook.com/liepajalv
- www.facebook.com/liepaja2027.lv
www.facebook.com/ManaBalss

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.