Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Pilsētas galvenās egles iedegšana

27.11.2022. 18.00–19.00
Rožu laukums (56.508103, 21.011585)

Pirmajā adventē mirdzošā svētku rotājumā iedegsies Liepājas galvenā egle. Svētku noskaņa pilsētas centrā valdīs visas dienas garumā.

Būs gan Ziemassvētku dāvanu tirdziņš, gan tikšanās ar labi zināmiem pasaku un multfilmu tēliem un, protams, skanēs Ziemassvētku dziesmas un melodijas.

Pulksten 13 Rožu laukumā sāks darboties Ziemassvētku dāvanu tirdziņš, kur līdz ar skaistiem amatnieku ražojumiem, īpaši domāts par svētkiem raksturīgiem gardumiem un dzērieniem.

Pēc pulksten 15 pilsētas centru pārņems Ziemassvētku mūzika un labi zināmi pasaku un multfilmu tēli. Bērniem noteikti būs prieks satikt, kopā nofotografēties un aprunāties ar Olafu, Sidu, Piparkūku vīriņu, leduslaikmeta Vāveri un citiem tēliem. Lielās egles atklāšana nav iedomājama bez Ziemassvētku vecīša un rūķiem, kas aprunāsies un uzklausīs mazāko pasākumu dalībnieku cerības un vēlmes Ziemassvētkos.

Vēl pirms lielās egles iedegšanas pasākuma apmeklētāji aicināti līdz ar Liepājas teātra aktieriem Everitu Pjatu-Gertneri, Valtu Skuju, Hugo Puriņu, Kārli Artejevu klausīties un dziedāt līdzi Ziemassvētku dziesmām.

Pulksten 18 Liepājas galveno egli iedegs Ziemassvētku vecītis kopā ar Liepājas valstspilsētas domes priekšsēdētāju Gunāru Ansiņu.

Jums varētu interesēt arī šie pasākumi

Sīkdatņu iestatījumi