Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Liepājas vizuālās mākslas izstāde “Trauslais laikmets”

25.11.2022. 10.00–18.00
Liepājas muzejs, lielā zāle (Kūrmājas prospekts 16, Liepāja)

Ceturtdien, 17. novembrī plkst. 17 Liepājas muzeja lielajā zālē Kūrmājas prospektā 16/18 svinīgi atklāta Liepājas un apkārtnes mākslinieku vizuālās mākslas darbu kopizstādi “Trauslais laikmets”.

Šogad Liepājas muzeja rīkotajā Liepājas vizuālās mākslas kopizstādē eksponēti vairāk nekā sešdesmit mākslas darbi, ko iesniedzis 41 Liepājas un novada mākslinieks.

Izstādes vadmotīvs atspoguļojas tās nosaukumā “Trauslais laikmets”. Notikumi Ukrainā un Krievijas agresija ir sašķobījuši mūsu līdzšinējo paredzamo dzīvi un stabilitāti. Līdztekus enerģētikas krīzei, kas savērpusi daudzus pavedienus citās saimniecības nozarēs un dzīves jomās, radījusi zināmu satraukumu, neziņu un ieviesusi korekcijas līdzšinējās dzīves uztverē un paradumos.

Izstāde “Trauslais laikmets” Liepājas muzeja lielajā izstāžu zālē Kūrmājas prospektā 16/18 ir aplūkojama līdz 11. decembrim muzeja darba laikā: no trešdienas līdz svētdienai no plkst. 10 līdz 18.

Sīkdatņu iestatījumi