Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Izstāde "Sapnis par Latviju!"

25.11.2022. 10.00–20.00
Tirdzniecības centrs "Kurzeme", 3. stāva foajē (Lielā iela 13, Liepāja)

Kādu katrs no mums vēlas redzēt vietu, ko saucam par savām mājām, par savu Dzimteni?

- Lai Latvija ir stipra!

- Lai Latvijā nekad nebūtu kara!

- Es ļoti vēlētos, lai Latvijā ir vairāk putnu un puķes!

- Lai Latvijā būtu 100 skeitparku, lai ziemas būtu sniegotas!

Viedokļu daudz, cik bērnu, tik redzējumu– kādai būt Latvijai, taču apkopojot un rezumējot, bērna vārdiem runājot, izkristalizējas viens – lai Latvijā būtu tā, ka visi cilvēki ir laimīgi! Bet kā uzzīmēt laimi? Jautājums, uz kuru daudzi joprojām meklē atbildes. Bet mums patiesi ir laimējies, jo dzīvojam tik skaistā vietā, ka ikdienā paši to dažreiz nenovērtējam. Dabas krustcelēs - vietā, kur satiekas jūra, saule, upe, mežs un liedags. Vietā, kas rosināt rosina nodoties jaunradei un mākslai.

Šobrīd Pāvilostas Mūzikas un mākslas skolas mākslas nodaļā bez zīmēšanas, gleznošanas un kompozīcijas iespējams apgūt praktiskos darbus dzintarapstrādē, tekstilā, keramikā un kokapstrādē. Skolā strādā 5 skolotāji – Antra Mazika, Solveiga Vārna, Inita Zingnika, Daiga Lapiņa un Andris Paipa.

Sīkdatņu iestatījumi