Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Mūž(-uš)īgais lidojums. Opera ģimenēm

08.10.2022. 12.00–13.15
Koncertzāle "Lielais dzintars", Lielā zāle (Radio iela 8, Liepāja)

Opera var būt tik dažāda, brīnumaina, nopietni-nenopietna, rotaļīga un pamācoša. “Mūž(-uš)īgais lidojums” bērniem un jauniešiem atklās aizraujošu muzikālu stāstu par mūžīgajām vērtībām, Liepāju, tās skaisto pilsētvidi un laimi dzīvot šajā vēju pilsētā.

Atzīmējot Liepājas operas simtgades svētkus, koncertzālē “Lielais dzintars” savu pirmizrādi piedzīvos komponista Jēkaba Nīmaņa, režisores Māras Ķimeles, scenogrāfa Reiņa Suhanova un dramaturģes Rasas Bugavičutes-Pēces radītais jaundarbs “Mūž(-uš)īgais lidojums”.

Šo sirsnīgo stāstu kopā ar Latvijas Nacionālās operas solistēm Lauru Grecku un Marlēnu Keini, aktieri-operdziedātāju Juri Jopi un dziedātāju Jāni Strazdiņu uz koncertzāles lielās skatuves atskaņos un izspēlēs vairāk nekā 120 Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas (LMMDV) audzēkņi diriģenta Kaspara Ādamsona vadībā.

Jums varētu interesēt arī šie pasākumi

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.