Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Fotoizstāde “Tētis Zviedrijā – Tētis Latvijā”

07.10.2022. 10.00–19.00
Liepājas Latviešu biedrības nams, izstāžu galerija (Rožu laukums 5/6, Liepāja)

„Tētis Zviedrijā – Tētis Latvijā” ir fotoizstāde par mūsdienu vīriešiem.

1974. gadā Zviedrija, kā pirmā valsts pasaulē aizstāja maternitātes atvaļinājumu ar vecāku atvaļinājumu. Tagad, pēc 45 gadiem, tēvi izmanto vidēji 29 % no vecāku atvaļinājuma dienām.

Zviedru fotomākslinieks Johans Bēvmans (Johan Bävman) izveidoja fotoizstādi “Swedish Dads” (Zviedru Tēti), kur portretēti vīrieši, kuri izmantojuši bērna kopšanas atvaļinājumu.
Fotoizstāde pēta, kas tieši mudināja šos tēvus palikt mājās ar bērniem ilgāk nekā to dara vairums tēvu visā pasaulē, kāda bija šī pieredze un ko tā ir devusi.
Latviešu fotogrāfi Anda Krauze un Māris Lazdāns papildināja izstādi ar 25 latviešu tēvu portretiem, kuri Zviedrijas vēstniecības izsludinātajā konkursa “Tētis Latvijā” uzvarēja.
Izstādi rīko Zviedru institūts (SI) sadarbībā ar Zviedrijas vēstniecību Latvijā un Liepājas Latviešu biedrības namu.

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.