Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

PERSONĀLIZSTĀDE “YOU are the model! YOU are the majority!”

06.10.2022. 18.00–15.00
Koncertzāle "Lielais dzintars", 1. stāva foajē (Radio iela 8, Liepāja)

Mūsdienu mākslas festivāla “Liepājas Mākslas forums” ietvaros sadarbībā ar Laikmetīgās mākslas centru Kim? skatāma Rīgā dzimušā, starptautisku atzinību guvušā fotogrāfa Iļjas Lipkina personālizstāde “YOU are the model! YOU are the majority!”, kas tapusi divu fotosesiju ietvaros šopavasar Rīgā un Berlīnē. 

Lielformāta fotogrāfiju sērijā caur Instagram atlasīti vēlīni padsmitgadnieki ir iemūžināti kādreiz apdzīvotā, šobrīd pamestā mikroskopiskā dzīvoklī Rīgas centrā. Fotogrāfijās šie savstarpēji nesaistītie fotogēniskie svešinieki atklājas kā draugu kopa, kuri, sēžot, atslienoties vai guļot uz gadu gaitā nolietota dīvāna, kas izvietots uz raibi rakstainas tapetes fona, vai nu nepārtraukti fokusē skatienus tuvumā esošajos ekrānos vai šķietami skatās nekurienē.

Sīkdatņu iestatījumi