Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Gleznotāju Igora Bernāta un Ineses Bernātes izstāde PĀREJA

06.10.2022. 17.00–15.00
Galerija "Romas dārzs" (Zivju iela 3, Liepāja)

No 18. augusta galerijā skatāma izstāde ar nosaukumu ‘’Pāreja’’.  Divu mākslinieku, gleznotāju Igora Bernāta un Ineses Bernātes, kopdarbs.

Izstādes nosaukums ir radies kā daudznozīmīgs apzīmējums dažādām dzīves izpausmēm, sajūtām, stāvokļiem. Māksliniekiem ir svarīgs kustības turpinājums jaunā formā un cita izpratne par lietu būtību, jauns skatījums. Kā arī jauna pieredze, ko pavada klusums kā brīnums, un kam piemīt sava varenība, gluži kā okeānam.

Glezniecība un tēlniecība kā spēcīgi vizuālās izteiksmes veidi izstādē veiksmīgi līdzāspastāv un viena otru papildina, tādejādi vēl vairāk uzsverot katra mākslinieka brīvību gan satura, gan formas veidošanā. Smalkais kolorīts un faktūru daudzveidība, kas dominē darbos, ir ilgstošu meklējumu pārdomātas darbības sekas. Mākslinieki pamatā savā radošajā darbībā ir pievērsušies abstrakcijai, kurā dominē laukumi, krāsu attiecības un nebeidzami eksperimenti.

Izstādes autori ir beiguši Latvijas Mākslas akadēmiju, aktīvi piedalās dažādos mākslas procesos. Šī ir abu mākslinieku pirmā kopīgā izstāde.

Sīkdatņu iestatījumi