Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Sinfonietta Rīga. Video opera “An Index Of Metals"

02.10.2022. 17.00–18.00
Koncertzāle "Lielais dzintars", 1. stāva foajē (Radio iela 8, Liepāja)

“Liepājas Mākslas foruma” noslēgumā valsts kamerorķestra Sinfonietta Rīga un poļu žilbinošā soprāna Joannas Frešeles (Joanna Freszel) izpildījumā skanēs itāļu komponista Fausto Romitelli futūristu manierē radītais meistardarbs – videoopera “An Index of Metals”. Tas ir mežonīgs, abstrakts stāstījums, kuram nepiemīt operas izsmalcinātība – tas iegremdē klausītāju skaņas un gaismas transā.

Futūristu manierē radītā videoopera apvieno žilbinošu orķestrāciju, elektrisku un psihadēlisku pasauli, balsi, kas spēlējas ar efektiem, murmina ar reverbiem, raustās megafonā, kliedz kā popzvaigzne un elektriskās ģitāras partitūru, kādu neviens “nopietns” komponists nekad nav uzrakstījis. Šo skaņu pasauli vizuālā telpā uzbur uz trim ekrāniem projicētas autonomas filmas, kas vizuāli atveido skaņu kā plūstošas gaismas kustības. 

Jums varētu interesēt arī šie pasākumi

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.