Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Artura Maskata autorvakars

25.09.2022. 15.00–16.30
Koncertzāle "Lielais dzintars", Kamerzāle (Radio iela 8, Liepāja)

Koncertsērija “PERSONĪGI”

Arturs Maskats ir viens no spilgtākajiem mūsdienu latviešu komponistiem, par kura radošās dzīves degpunktu viennozīmīgi var uzskatīt teātra mūziku – tās klātbūtne mūzikas satura dziļākajā slānī bieži ir jūtama arī citu žanru skaņdarbos. Komponista 65. jubilejas gadā ar jaunradītu kamerprogrammu atskatīsimies uz komponista teātra mūzikas daiļradi kopā ar Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra un Liepājas teātra aktieriem.

Programmu vienā muzikāli valdzinošā mākslas pieredzē savijis Liepājas teātra galvenais režisors Dmitrijs Petrenko, kurš Artura Maskata mūziku raksturo šādi: “Katra Artura kompozīcija, kas tapusi teātrim, ietver sevī konkrētu tēmu: vai tā būtu lugas tēma, vai režisora tēma, bet tā vienmēr ir ļoti personiska arī pašam komponistam. 

Raksturīgi “Lielā dzintara” koncertsērijai “Personīgi” – pēc koncerta 2. stāva galerijā būs iespēja tikties ar mūziķiem, lai baudītu sarunas neformālā gaisotnē.

 

Jums varētu interesēt arī šie pasākumi

Sīkdatņu iestatījumi