Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Praktiskā nodarbība “Vēsturiska žoga izgatavošana”

24.09.2022. 11.00–14.00
Liepājas Restaurācijas centrs (Bāriņu iela 24, Liepāja)

Labiekārtota teritorija ir neatņemama ēkas sastāvdaļa, bet žogs — nama un tā saimnieku vizītkarte. Žogu izbūves tendences, kā arī pielietotie materiāli gadu desmitu un simtu garumā ir būtiski mainījušās, līdz ar to katram vēsturiska nama saimniekam ir būtiski saprast pielietoto materiālu un tehnoloģiju nozīmi, kas žogam palīdzēs kalpot ilgtermiņā.

Praktiskajā nodarbībā apmeklētājiem kopā ar meistarklases vadītāju un “Liepājas Restaurācijas centra” izveidotāju Ivaru Pilipu-Matisonu būs iespēja izgatavot dažādus 18. un 19.gs koka žogu paraugus, apgūt to izgatavošanas nianses un saprast žoga elementu funkcionālo nozīmi. 

Dalība pasākumos ir bez maksas, veicot iepriekšēju reģistrāciju vietnē: https://ej.uz/restauracijas_centrs . Dalībnieku skaits ierobežots.

“Liepājas Restaurācijas centrs” 2022. gadā dibināts, lai pulcētu un apvienotu restaurācijas entuziastus un profesionāļus. Š.g. augustā un septembrī notiks centra atklāšanas pasākumi jeb sarunu un meistarklašu cikls "ZINĀT / NOVĒRTĒT / SAGLABĀT"

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.