Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Lienes Bernātes personālizstāde “Dievzemītē”

23.09.2022. 10.00–18.00
Liepājas muzejs, mazā zāle (Kūrmājas prospekts 16, Liepāja)

No 5. augusta līdz 2. oktobrim Liepājas muzeja mazajā izstāžu zālē Kūrmājas prospektā 16/18 būs skatāma gleznotājas Lienes Bernātes personālizstāde “Dievzemītē”.

Izstādes nosaukums – “Dievzemītē” – apzīmē vietu, kur tapuši gleznotājas darbi – Kurzemē, mīļvietiņā, mājās, tēvzemē. Jau pats nosaukums liecina, ka tai ir īpaša aura un ļaužu liela mīlestība pret vietu.

Kurzemi gleznotāja redz un tver ainaviski, tāpēc viņa savos darbos runā par dabas poēziju, par mirkļa skaistumu – krāsu attiecībām starp debesīm, zemi un ūdeni, bet laukumos viņa meklē tonalitāti. Gleznu ciklā ietverti visi gadalaiki – ziema, pavasaris, vasara un rudens, un gleznās izstādes apmeklētāji varēs atpazīt vietas Kurzemē – Lieģus, Līgutus un Liepājas pludmali.

Izstādē iekļauti darbi, kas, ievērojot pandēmijas laika ierobežojumus, radīti laika posmā no 2019. līdz 2022. gadam. 

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.