Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Dzelzs vilks koncerts + Friday Night Lights | Gypsy Camp

26.08.2022. 20.00–20.00
Brīvdabas koncertzāle "Gypsy Camp" (Dzirnavu iela 10, Liepāja)

Leģendārā latviešu rokgrupa "Dzelzs vilks" aicina uz grupas labāko dziesmu koncertu.

"Dzelzs vilks" jau mazliet vairāk nekā trīs gadu desmitus ir eksplozīva parādība pie Latvijas rokmūzikas debesīm gan viņu mūzikas ierakstos, gan, esot viena no jaudīgākajām latviešu koncertgrupām. Ar 14 studijas albumiem un septiņām Mūzikas gada balvām azotē "Dzelzs vilks" nemainīgi pulcina koncertos visu paaudžu fanus, ik uzstāšanās reizē noturotklausītājus uz spēcīga mūzikas viļņa. 

Atzīmējot trīs desmitgades latviešu rokmūzikā, "Dzelzs vilks" īpašā programmā apkopojis sulīgākās dziesmas no dažādiem daiļrades posmiem, tām pievienojot populārākās kompozīcijas un pavisam jaunas dziesmas, cerot uz jaudīgu tikšanos ar grupas faniem.

"Dzelzs vilks" koncertu no plkst. 20:00 iesildīs grupa Friday Night Lights (Lielbritānija).

Biļetes iepriekšpārdošanā TICKETSHOP.LV (pirmās 50 biļetes 8 eiro, pārējās 10 eiro), pie ieejas pasākuma dienā (12 eiro).

Ieeja no 19:00.

Jums varētu interesēt arī šie pasākumi

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.