Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Starp mākoņiem un zemi...

06.08.2022. 10.00–20.00
Tirdzniecības centrs "Kurzeme", 3. stāva foajē (Lielā iela 13, Liepāja)

Mākoņi... Mēdz teikt – katram mākonim ir zelta maliņa! Bet vai tā ir? Mākoņi simbolizē cerības, ilgas, sapņus (piepildāmus un nepiepildāmus). Bieži tādus, ko pat tuviniekiem nestāstām. Mākoņi simbolizē mūsu nepubliskoto identitāti, mūsu tiesības uz alter ego.

Zeme... Tā ir gravitācijas simbols, mūsu spēks, pamats zem kājām. Tā neļauj mirkļa iedomu iespaidā „celties spārnos”, tā piespiež mūs būt racionāliem un stipriem, uzņemties atbildību. Tā ir mūsu pienākums, ikdienas rutīna labā nozīmē. Tā dod mums veselīgu spītu mēģināt vēl un vēl.

Līga Spjute - Pāvilostas Mūzikas un mākslas skolas skolotāja, brīvajā laikā auž dabas materiālu tekstilijas

Andris Paipa - Pāvilostas Mūzikas un mākslas skolas, Pāvilostas pamatskolas, Vērgales pamatskolas skolotājs, brīvbrīžos – fotogrāfs.

 

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.