Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti. Uzzināt vairāk
Piekrītu Nepiekrītu

Ināras Liepas personālizstāde ''Laika spēles''

06.08.2022. 12.00–18.00
Galerija "Romas dārzs" (Zivju iela 3, Liepāja)

No 2022. gada 20.maija līdz 14.augustam galerijā skatāma mākslinieces-dizaineres Ināras Liepas personālizstāde ''Laika spēles''. 

Izstādē atspoguļota 30 gadu laikā uzkrātā pieredze, iegūtās prasmes nodarbojoties ar profesionālo leļļu mākslu un to dizainu. Izstāde veidota kā ceļojums laikā un telpā, kura stāstā atspoguļojas figurālās skulptūrlelles, asamblāžas, karuseļi, instalācijas, antīku rotaļlietu ekspozīcijas. Tā ir dažādos laikmetos radīto lietu saspēle ar I. Liepas radītiem autordarbiem.

Māksliniece absolvējusi Latvijas Mākslas akadēmijas interjera un iekārtas nodaļu, 1994. gadā uzņemta Latvijas Dizaineru savienībā. Bijusi daudzu izstāžu kuratore Latvijā, ārvalstīs, ceļojošā Leļļu mākslas muzeja vadītāja, Eiropas profesionālās leļļu mākslas festivāla Rīgā, organizētāja. Piedalījusies starptautiskās izstādēs vairākās eiropas valstīs, Japānā, Krievijā, Zviedrijā, Azerbaidžānā. Bijusi māklsiniece vairākām Leļļu teātra izrādēm, LTV1 bērnu raidījumiem, sadarbojusies ar I.Kolmani filmas ''Bille'' uzņemšanā.