Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Multimediāls koncertšovs GADALAIKI

01.07.2022. 19.00–21.00
Koncertzāle "Lielais dzintars", Lielā zāle (Radio iela 8, Liepāja)

Pārcelts no 02.07.2021 uz 01.07.2022.

Šajā koncertā klasiskās mūzikas hiti sastapsies ar mūsdienu tehnoloģijām – kopā veidojot krāšņu, visiem gadalaikiem veltītu gaismu, video un skaņu koncertnotikumu. Uz skatuves kāps latviešu pianisma superzvaigzne Vestards Šimkus un viena no spožākajām Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra vijolniecēm – Darja Smirnova, kā arī Liepājas kamerorķestris. Pētera Vaska vērienīgajam klavierdarbu ciklam īpašu gaismu šovu veido Mārtiņš Feldmanis, savukārt vadošie Latvijas video mākslinieki katrs savam gadalaikam gatavo īpašu 3D video performanci, kas slavenajai Vivaldi mūzikai piešķirs papildu dimensiju. 

Organizatori, domājot par koncerta apmeklētājiem, kā arī ievērojot spēkā esošos ierobežojumus, pārceļ plānoto koncertu uz 2021. gada 2. jūliju. Visas iegādātās biļetes ir derīgas uz jauno datumu.

Vestards ŠIMKUS / klavieres
Darja SMIRNOVA / vijole
LIEPĀJAS KAMERORĶESTRIS

Programmā:
Pēteris VASKS – klavierdarbu cikls „Gadalaiki”
Antonio VIVALDI – četru vijolkoncertu cikls „Gadalaiki”

Jums varētu interesēt arī šie pasākumi

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.