Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

"Vasaras akadēmija" Zinātnes un izglītības inovāciju centrā

14.06.2022. 10.00–14.00
Zinātnes un izglītības inovāciju centrs (Autoru iela 4/6, Liepāja)

Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes Zinātnes un izglītības inovāciju centrs (ZIIC) izsludina pieteikšanos vasaras tematiskajai nedēļai “Pārsteidzošā fizika”, kura norisināsies no 13. – 17. jūnijam. 3. – 4. klašu skolēni aicināti pieteikt savu dalību un iepazīt fiziku aizraujošā veidā.

Šī būs otrā “Vasaras akadēmijas” nedēļa, kas tiks veltīta pārsteidzošajai fizikai. Veselu nedēļu dalībnieki iepazīs dažādus fizikas likumus interesantā un aizraujošā veidā – veiks eksperimentus un veidos simulācijas, tādā veidā pārbaudot kā fizika darbojas vēl neiedziļinoties sarežģītās formulās un aprēķinos. Parādīsim, cik tā ir interesanta, atklājot optiskās ilūzijas trikus, pārbaudot spēku, skaņu, ātrumu un gaismu fizikas kontekstā, atklāsim elektrības noslēpumus un pārbaudīsim savus spēkus arī citās fizikas jomās, iegūstot jaunas zināšanas, kas ikvienam noderēs ikdienā. Vai Tu esi domājis par to, cik daudz fizikas likumu darbojas mums apkārt ikdienā? Nē? Tad nāc un uzzini!

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.