Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Tautas fotostudijas "Fotast" gada izstāde "...NIEKI"

22.01.2022. 10.00–15.00
Liepājas Latviešu biedrības nams, izstāžu galerija (Rožu laukums 5/6, Liepāja)

Turpinot iepriekšējā gada izstādes tēmu par Liepāju, šogad fotostudijas dalībnieku izpētes centrālais tēls ir cilvēks Liepājā. Ekspozīcija veidota kā stāsts, par un ap “...niekiem”.

"Šī izstāde ir par jums un mums, kas šeit dzīvo,atbrauc,strādā,bauda,rada,atpūšas vai aizbrauc, bet kādu noteiktu laiku ir liepājNIEKI -strādnieki,dzejnieki,vasarnieki,vientuļnieki vai tie,kas vienkārši niekojas - visi kuri ir kustībā un šai pilsētai piederoši.Mēs esam arī pētnieki, kas meklē tos “NIEKUS”,kuri mums liekas interesanti un svarīgi.Pamanīto cenšamies pārlikt vizuālā valodā un padarīt skatāmu,tāpēc,iespējams,esam fotomāksliNIEKI"

Darbu autori:Adrians Pese, Agris Klestrovs, Eric Zirk, Gunārs Kopštāls, Ilga Lasmane, Ilona Gabaliņa-Kila, Irina Tīre, Iveta Herbsta, Jelizaveta Borodina, Kaspars Strēlis, Ludmila Šmite, Madara Kronberga, Miks Kļaviņš, Normunds Kaprano, Raitis Karlsons, Rolands Drāznieks,Valentīns, Vineta Jaunzeme un Ziedonis Safronovs.

Izstāde apskatāma bez maksas līdz 31.01.2022

 

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.