Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti. Uzzināt vairāk
Piekrītu Nepiekrītu

Izstāde "Ekonauti"

21.01.2022. 09.30–17.00
Vides un dabas izglītības centrs "Dabas māja" (Zirgu sala 2, Liepāja)

No 20.12.2021. līdz 12.02.2022. Liepājas ZIIC Dabas mājā Zirgu salā 2 būs aplūkojama izstāde “Ekonauti”, apvienojot 8 jauno mediju mākslinieku kolektīvos lauka pētījumos Liepājas ezera un jūras piekrastē tapušus audiovizuālus darbus, instalācijas un datu vizualizācijas, kas vēstī par starpsugu attiecībām. 

Ekonauti ir uzauguši tehnopasaules sterilajā izolācijā un, apbruņojušies ar tehnoloģijām un zinātnieku pētījumiem, dodas dabā – sev tik svešādajā visumā –, lai iepazītu citādas esamības formas: kā kustēties, kā patērēt, kā būt līdzās. Tehnoloģijas ļauj labāk saprast procesus dabā – ieskatīties dziļāk, sadzirdēt skaļāk, sajust ar neapbruņotu aci neuztveramus procesus, tādējādi gūstot izpratni un veicinot empātiju pret dabas objektiem un dzīvām būtnēm.

Izstādi ogranizē ASTE.Art, Science, Technology, Education sadarbībā ar Liepājas Universitātes Mākslas pētījumu laboratoriju un Liepājas Izglītības pārvaldes Zinātnes un izglītības inovāciju centru. Ieeja bez maksas, pēc pieraksta, iepriekš zvanot 25728867.