Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti. Uzzināt vairāk
Piekrītu Nepiekrītu

1991. gada barikāžu atceres pasākums Liepājas muzeja dārzā

20.01.2022. 18.00–20.00
Liepājas muzejs, muzeja dārzs (Kūrmājas prospekts 16, Liepāja)

Ceturtdien, 20. janvārī, no plkst. 18 Liepājas muzeja dārzā Kūrmājas prospektā 16/18 notiks 1991. gada janvāra barikāžu atceres pasākums.

Notikumā zvērestu dos jaunie zemessargi, uzrunas teiks Liepājas domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš, Liepājas muzeja direktore Dace Kārkla un Zemessardzes 44. bataljona komandieris pulkvežleitnants Viktors Kareckis.

Apmeklētāji ir aicināti pulcēties sākot ar plkst.17.30, kad muzikālu noskaņu radīs pūtēju kapela "Dzintarkrasts”, kā arī svinīgo uzrunu starplaikā priekšnesumus sniegs mūziķis Emīls Pavītols. Pasākumā aicināti piedalīties bijušie tautfrontieši, barikāžu dalībnieki, jaunsargi, nacionāli patriotisko organizāciju pārstāvji un citi interesenti.

Vienlaikus muzeja dārzā būs skatāma arī ekspresizstāde “Mūsu ceļš uz neatkarību”, kas vedinās kavēties atmiņās un stiprināt savas zināšanas par to, kāds ir bijis liepājnieku ceļš uz brīvību.

Ievērībai: pasākuma laikā tiks ievēroti visi nepieciešamie epidemioloģiskās drošības pasākumi. Norise tiek organizēta "zaļajā režīmā".