Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti. Uzzināt vairāk
Piekrītu Nepiekrītu

Jāņa Rudzīša fotoizstāde - Pasaule ir mīļa

01.12.2021. 10.00–18.00
Liepājas muzejs, muzeja anfilāde (Kūrmājas prospekts 16, Liepāja)

No 17. novembra Liepājas muzeja pirmā stāva anfilādē būs skatāma Jāņa Rudzīša foto darbu izstāde “Pasaule ir mīļa”. Tajā aplūkojamie foto tvērumi stāsta par autoram mīļo Liepāju un tās ļaudīm dažādos, bieži vien nejauši notvertos, taču stipru simboliku un māksliniecisko izteiksmi ietverošos brīžos. Kā uzsver pats fotogrāfiju autors: “Tie ir sen loloti, apmīļoti, izjusti un krāsās ietverti foto mirkļi”.

Jānis Rudzītis dzimis Aizputē 1980. gada 29. februārī. Jau 20 gadus strādā Liepājas 8.vidusskolā par tehnoloģiju skolotāju un ir pārliecināts, ka pedagoģija ir progresējoša zinātne. Fotogrāfiju autors ļoti mīl dzimteni, ģimeni, dzīvniekus, līdzcilvēkus un ir Liepājas pilsētas īstens patriots, kurš, paša vārdiem sakot, vienmēr atvērts jaunām idejām un pozitīviem cilvēkiem.

Vēršam uzmanību, ka valdība lēmusi no 15. novembra atjaunot kultūrvietu darbību klātienē, ievērojot epidemioloģiskās drošības nosacījumus. Kultūras jomā darbība līdz ārkārtējās situācijas beigām turpināsies "zaļajā režīmā". Izstāde apskatāma līdz 30.decembrim.