Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti. Uzzināt vairāk
Piekrītu Nepiekrītu

Forums "Ceļā uz atbildīgu, zaļāku ražošanu – starts Liepājā"

20.10.2021. 13.00–16.00
Tiešsaistē

Lai sabiedrībā rosinātu diskusiju par to, kā Latvijā attīstīt zaļāku ražošanu, izveidot mūsdienu industriālos parkus un kopumā veicināt atbildīgāku uzņēmējdarbību, Liepājas valstspilsētas pašvaldība un Liepājas speciālās ekonomiskās zonas (LSEZ) pārvalde aicina ikvienu trešdien, 20. oktobrī, piedalīties forumā “Latvija ceļā uz atbildīgāku un zaļāku ražošanu – starts Liepājā”. 

Šī gada oktobrī tiek uzsākta lokālplānojuma apspriešana Latvijā lielākajai industriālajai teritorijai, kas noteiks Liepājas pilsētas nozīmīgas (vairāk nekā 120 ha) daļas – rūpnieciskās zonas – nākotni.

Latvija ir ceļā uz atbildīgāku un zaļāku ražošanu, tostarp arī Liepājas attīstības plāns paredz līdz šim slēgto bijušās rūpnīcas "Liepājas metalurgs" teritoriju atvērt iedzīvotājiem un attīstīt zaļu un mūsdienīgu industriālo parku. Kā Liepājas industriālā parka attīstības iecere saskan ar kopējo Latvijas tautsaimniecības, Eiropas Savienības zaļā kursa un ilgtspējas perspektīvu? Uz šiem un citiem jautājumiem meklēsim atbildes konferencē “Latvija ceļā uz atbildīgāku un zaļāku ražošanu - starts Liepājā”.

Konference norisināsies trešdien, 20. oktobrī, no plkst. 13.00 līdz 16.00. Ikviens interesents aicināts piedalīties forumā un diskusijā tiešraidē Delfi.lv, Leta.lv, kā arī @Liepajalv un @LiepajasSEZ Facebook kontā.

Jums varētu interesēt arī šie pasākumi