Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Ceļojošā izstāde Fake ≠ Fact Info Lab

15.10.2021. 09.00–18.00
Liepājas Universitāte, 227. telpa (Lielā iela 14, Liepāja)

No 2021. gada 20. septembra līdz 15.oktobrim Liepājas Universitātes 2.stāva foajē (Lielā iela 14, Liepāja) apskatei ir pieejama ceļojošā izstāde “Fake ≠ Fact Info Lab”, ko ir izstrādājis Zviedrijas institūts sabiedrības medijpratības prasmju uzlabošanai.

Izstādes apmeklējums ir iespējams, uzrādot derīgu Covid-19 sertifikātu, kas apliecina pilna vakcinācijas kursa pabeigšanu vai pārslimošanas faktu pēdējā pusgada laikā, kopā ar ID karti vai pasi.

Pasākumu organizē Dānijas Kultūras institūts, Baltijas Mediju izcilības centrs, Dānijas Ziemeļvalstu žurnālistikas centrs un Norvēģijas cilvēktiesību akadēmija.

Pasākumu atbalsta Ziemeļvalstu Ministru padomes birojs Latvijā, Zviedrijas institūts, Zviedrijas Karalistes vēstniecība Latvijā, UNESCO Latvijas Nacionālas komisijas sekretariāts, Latvijas Nacionālā bibliotēka, Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultāte un Liepājas Universitātes Vadības un sociālo zinātņu fakultāte.

Sīkdatņu iestatījumi