Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti. Uzzināt vairāk
Piekrītu Nepiekrītu

Velobrauciens “Diena bez auto”

18.09.2021. 11.00–15.00
Liepājas pilsētas dome, stāvlaukums pie domes (Rožu iela 6, Liepāja)

No 16. līdz 22.septembrim visā Eiropā norisinās Eiropas Mobilitātes nedēļa. Tās mērķis ir aicināt sabiedrību dažādot ikdienā izmantotos pārvietošanās līdzekļus, dodot priekšroku videi draudzīgākiem risinājumiem, tādējādi ne tikai mazinot satiksmes sastrēgumus un transporta izplūdes gāzu apjomu, bet arī uzlabojot veselību.

18. septembrī Liepājā norisināsies Eiropas Mobilitātes nedēļas velobrauciens “Diena bez auto”, kurā aicināti piedalīties visa vecuma iedzīvotāji un pilsētas viesi.

Velobrauciena starts tiks dots plkst.12.00 no Rožu ielas 6 un tā galamērķis būs Austrumu forts, kur notiks dažādas aktivitātes.

Reģistrācija velobraucienam no plkst. 11.00 pie Liepājas domes ēkas Rožu ielā 6. Katram dalībniekam tiks piešķirts īpašs atpazīšanas T-krekls. 

Veselības drošības nolūkos dalība velobraucienā “Diena bez auto” būs iespējama tikai ar sadarbspējīgu vakcinācijas, testēšanas vai pārslimošanas sertifikātu (Covid-19 sertifikāts), kas jāspēj uzrādīt pieaugušajiem un bērniem no 12 gadu vecuma. Uz reģistrāciju līdzi jāņem arī personas apliecinošs dokuments. 

Jums varētu interesēt arī šie pasākumi