Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti. Uzzināt vairāk
Piekrītu Nepiekrītu

Amerikāņu fotogrāfa Gordona F. Sandera izstāde Mana Amerika

30.07.2021. 10.00–19.00
Liepājas Latviešu biedrības nams, izstāžu galerija (Rožu laukums 5/6, Liepāja)

Liepājas Latviešu biedrības nams sadarbībā ar ASV vēstniecību Latvijā no 7. līdz 6. augustam aicina apmeklēt ievērojama amerikāņu fotogrāfa un rakstnieka Gordona F. Sandera retrospektīvo fotoizstādi “Mana Amerika”, kas atspoguļo Amerikas kultūru un ikdienas dzīvi.

Šai izstādei ir atlasītas 20 fotogrāfijas no lielākas izstādes, kas bija apskatāma 2019. gada rudenī Rīgā, VEF Kultūras pilī. Izstāde atspoguļo Sandera personīgo redzējumu par Ameriku, sākot ar viņa dzimto pilsētu Ņujorku, Kornela universitāti, kur viņš mācījās, un līdz pat Kalifornijai un Nevadai, kur viņš strādāja ASV Nacionālo parku dienestā savas fotogrāfa karjeras sākumā.

Savas darbības laikā Gordons F. Sanders ir veidojis desmitiem izstāžu ASV, Apvienotajā Karalistē un Somijā. Laikā, kad G. Sanders strādāja kā fotožurnālists, viņa darbi tika publicēti tādos izdevumos kā “The New York Times”, “Financial Times” un citur. Pašlaik G. Sanders strādā pie ilustrēta memuāra, kas būs veltīts viņa pieredzei Latvijā, kur viņš dzīvo kopš 2017. gada. 

Jums varētu interesēt arī šie pasākumi