Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti. Uzzināt vairāk
Piekrītu Nepiekrītu

Māra Čaklā jubilejas izstāde "Viņi un sirdsapziņa"

30.07.2021. 10.00–19.00
Liepājas Latviešu biedrības nams, foajē (Rožu laukums 5/6, Liepāja)

No 1. jūnija līdz 30. jūlijam Liepājas Latviešu biedrības nams sadarbībā ar Ojāra Vācieša muzeju organizē izstādi “Viņi un sirdsapziņa”. Šī ceļojošā izstāde ir veltīta Māra Čaklā 80 gadu jubilejai un atklāj dzejnieka radošās un biogrāfiskās saites ar Ojāru Vācieti.

Izstādes autore Dace Micāne-Zālīte stāsta: “Pilsēta, kurā piedzimst vējš – maģiski mītiska formula, kuru savā dzejas laboratorijā rada Māris Čaklais un kura pārtop ne tikai par dzeju, dziesmu, himnu, bet arī Liepājas alter ego. Tāpat kā Saldus, arī Liepāja ir saistīta ar dzejnieka Māra Čaklā biogrāfiju, tāpēc tā nav nejaušība, ka izstādi vedam uz vēju pilsētu. Memoriālo muzeju apvienības mākslinieka Inta Sedlinieka darinātais mākslas darbs/instalācija “Sirdsapziņas krekls” turpina savu ceļu pie cilvēkiem, stāstot par divu dzejas dižgaru attiecību smalkumu un pamatīgumu.”

Kad tiks atļauti klātienes apmeklējumi, izstāde bez maksas Liepājas Latviešu biedrības nama Foajē būs apskatāma līdz 30. jūlijam, katru dienu no plkst. 10.00 līdz 19.00.

Jums varētu interesēt arī šie pasākumi