Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti. Uzzināt vairāk
Piekrītu Nepiekrītu

Tautas fotostudijas “Fotast” izstāde "Krāsu spēles"

22.07.2021. 00.00–00.00
Liepājas pilsēta

No 5. līdz 25. jūlijam desmit Liepājas sabiedriskā transporta pieturvietās skatāma Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra Tautas fotostudijas “Fotast” dalībnieku konkursa “Krāsu spēles” finālistu izstāde.

Konkurss norisinājās no šā gada janvāra līdz jūnijam trīs kārtās, kurās no dalībnieku anonīmi iesūtītajām fotogrāfijām, studijas iekšējā balsojumā tika izvēlēti finālisti. Visās kārtās visvairāk balsu ieguvušās fotogrāfijas tagad apskatāmas izstādē.

Studijas vadītāja Iveta Herbsta: “Lai pašiem būtu interesantāk mēs izlēmām paspēlēties ar krāsu shēmām fotogrāfijā. Krāsas mēs redzam it visā, kas mums ir apkārt, bet vai kādreiz esat apstājušies, lai padomātu kādu iespaidu katra no šīm krāsām uz jums atstāj? Tā ir tik spēcīgs instruments, ka var izraisīt vienu reakciju noteiktā cilvēkā un tanī pašā laikā var izraisīt pilnīgi pretēju reakciju citā cilvēkā vai kultūrā.”

Fināla izstādē “Krāsu spēles” piedalās Ilga Lasmane, Iveta Herbsta, Jānis Dreimanis, Ludmila Šmite, Raitis Karlsons un Ziedonis Safronovs.