Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti. Uzzināt vairāk
Piekrītu Nepiekrītu

Mediju un skaņas mākslas izstāde “Māksla garākai dzīvei”

09.04.2021. 07.00–23.00
Tiešsaistē

Izstādē “Māksla garākai dzīvei” apskatāmi vienpadsmit mediju un skaņas mākslas darbi virtuālā telpā, kas skatītājam ļauj gūt jaunas pieredzes, jaunus iespaidus, tādā veidā šķietami paildzinot sava mūža garumu. Izstāde apskatāma mājas lapā: https://gara.aste.gallery.

Izstāde veidota, iedvesmojoties no neirozinātnieka Deivida Īglmana pētījumiem par cilvēka laika uztveri. Īglmans skaidro, kādēļ cilvēkiem bērnībā, kad dienas ir piepildītas ar jaunām pieredzēm, laiks iet relatīvi lēnāk, salīdzinot ar pieaugušajiem, kas dienu no dienas dara, redz, piedzīvo vienu un to pašu – mūsu smadzenes jaunas pieredzes un jaunu informāciju apstrādā lēnāk, turpretī, tās netērē laiku un enerģiju vēlreiz apstrādājot informāciju, kas atkārtojas. Lai savu mūža garumu šķietami paildzinātu, cilvēkiem nepieciešams ikdienā savas smadzenes stimulēt ar jaunām pieredzēm.

Izstādi atbalsta VKKF, Kurzemes plānošanas reģions, Liepājas Kultūras pārvalde, Eiropas Savienības programma “Radošā Eiropa” un Liepājas Universitāte.

Jums varētu interesēt arī šie pasākumi