Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti. Uzzināt vairāk
Piekrītu Nepiekrītu

Tiešsaistes paneļdiskusija “Fokusā - Fotogrāfija”

25.02.2021. 18.00–20.00
Tiešsaistē

Tiešsaistes pandeļdiskusiju cikls “Fokusā – Fotogrāfija” ir par kvalitatīvas vizuālās komunikācijas nozīmi publiskajā telpā.

Tiešsaistes cikls ir pērnā gada martā iesākto klātienes diskusiju turpinājums, kas Covid-19 ierobežojumu dēļ tagad pārcelts uz interneta vidi. Paneļdiskusiju cikla mērķis ir piedāvāt izaugsmes iespējas fotogrāfiem-amatieriem, mācoties no labākajiem nozares speciālistiem, pētot un analizējot fotogrāfijas vēsturisko vērtību sinerģiju mūsdienās, kompozīciju, fotografēšanas paņēmienus, cilvēka psiholoģiju attēla veidošanā un uztverē, kā arī celt fotogrāfiju kā vizuālās mākslas nozares sastāvdaļu arvien augstākā līmenī, dodot iespēju satikties nozares pārstāvjiem, diskutēt par aktuālām tēmām, rosināt domāt un meklēt jaunus risinājums

Diskusiju vadīs fotogrāfs Aigars Hibneris, kurš pastāstīs, kā veido vizuālos stāstus, piemēram, ‘’Liepājas teātrim” un dažādiem citiem projektiem.

Diskusija pieejama jebkuram interesentam bez maksas ZOOM platformā https://us02web.zoom.us/j/81727306568 no pulksten 18:00 līdz 20:00.