Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti. Uzzināt vairāk
Piekrītu Nepiekrītu

Pastaiga "Izgaismotā Liepāja"

21.10.2020. 19.00–23.00
Koncertzāle "Lielais dzintars", 1. stāva foajē (Radio iela 8, Liepāja)

Lai iepriecinātu liepājniekus un pilsētas viesus, kā arī veicinātu vietējo viesmīlības uzņēmumu apmeklētību ārpus aktīvās tūrisma sezonas, no 21. līdz 24. oktobrim notiks četru dienu pastaiga “Izgaismotā Liepāja”.

Četru dienu garumā katru vakaru liepājnieki un viesi varēs aplūkot gaismās pārvērsto Liepāju un kājām izstaigāt īpaši radītu gaismas objektu maršrutu.

Saistībā ar epidemioloģisko situāciju valstī un, lai izvairītos no liekas cilvēku drūzmēšanās, pastaigas atklāšanas pasākums - izrāde "Gaismas slepenā dzīve", kas bija paredzēta 21. oktobrī plkst.19.00 pie koncertzāles "Lielais dzintars" - ir atcelta. Visus pārējos objektus varēs skatīties kā plānots, ievērojot noteikto distancēšanos vienam no otra.

Pastaigas laikā varēs baudīt gan gaismas uzvedumu “Liepājai 395” uz Liepājas Sv. Trīsvienības evaņģēliski luteriskās katedrāles, gan lāzeru izrādi “No tumsas uz gaismu” uz Liepājas Universitātes Dabas un inženierzinātņu fakultātes ēkas sienas- kopā varēs apskatīt vairāk nekā 20 gaismas objektus, instalācijas un uzvedumus.