Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti. Uzzināt vairāk
Piekrītu Nepiekrītu

Vakariņas Tumsā

08.10.2020. 18.45–18.45
Viesnīca "Amrita", restorāns "Oskars" (Rīgas iela 7/9, Liepāja)

Vai esi kādreiz vakariņojis pilnīgi melnā tumsā? Nu tā, ka neredzi pilnīgi neko!? Tagad Tev ir tāda iespēja izbaudīt "Vakariņas Tumsā" Liepājā!

Kā tas notiek? Tu tiksi apsēdināts pie galda pilnīgi tumšā telpā, viesmīlis Tevi apkalpos ar nakts redzamības brillēm un Tev tiks piedāvāts baudīt četru kārtu ēdienkarti, kas papildināta ar glāzi vīna. Iepriekš piesakot, ir pieejama arī veģetāriešiem piemērota ēdienkarte. Vakariņas aizņems līdz aptuveni 2 stundām.

Tas ir lielisks piedzīvojums un īstens baudījums garšas kārpiņām! Iespējams, tā ir ideja oriģinālākajam un romantiskākajam randiņam, kāds Tev jebkad ir bijis! Un, pilnīgi noteikti, vakariņas tumsā sniegs daudz jautrības draugu kompānijā!

Piedāvājam iegādāties arī dāvanu kartes, lai ar "Vakariņām Tumsā" vari iepriecināt kādu citu, kas novērtēs piedzīvojumus, garšas baudījumus, oriģinalitāti un labi pavadītu laiku.
Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc piesaki savas "Vakariņas tumsā" laicīgi, zvanot pa tel. 634 80888 vai rakstot uz info@amrita.lv.

IEPRIEKŠĒJA VIETU REZERVĒŠANA OBLIGĀTA.

Tiekamies tumsā

Jums varētu interesēt arī šie pasākumi