Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti. Uzzināt vairāk
Piekrītu Nepiekrītu

Gladiolu ziedu izstādes atvēršana

20.08.2020. 13.00–19.00
Liepājas Latviešu biedrības nams, foajē (Rožu laukums 5/6, Liepāja)

20. augustā plkst. 13.00 Liepājas Latviešu biedrības namā notiks ikgadējās gladiolu izstādes atvēršana, kas arī šogad tiek organizēta sadarbībā ar Latvijas Gladiolu un īrisu biedrību, kas pērn svinēja savas pastāvēšanas 25. gadu jubileju.

Pēc izstādes atvēršanas plkst. 13.30 klātesošie būs aicināti piedalīties izglītojoši informatīvā lekcijā “Modes tendences puķu dobēs”, kuru vadīs Latvijas Universitātes botāniskā dārza bioloģe un lektore Mariana Smona.Visu dienu garumā līdzās gladiolu ziediem Biedrības namā uzplauks arī floristikas mākslas darbu ekspresizstāde “Ziedu gleznas”, kuras veidojusi māksliniece Dace Ābele no Saldus, kas savus darbus Biedrības nama apmeklētājiem piedāvās aplūkot pirmo reizi.


Gladiolu ziedu izstāde Liepājas Latviešu biedrības nama foajē apskatāma 20. augustā no plkst. 13.00 – 19.00, bet 21. un 22. augustā no plkst. 10.00 – 19.00. Visas sezonas garumā ziedu izstādes un informatīvi izglītojošās lekcijas apmeklētājiem pieejamas bez maksas un iepriekšējas pieteikšanās.

Jums varētu interesēt arī šie pasākumi