Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti. Uzzināt vairāk
Piekrītu Nepiekrītu

Šķirnes suņu Nacionālā izstāde

15.08.2020. 10.00–19.00
LOC Stadions "Olimpija" (Zvejnieku aleja 2/4, Liepāja)

15. un 16. augustā stadionā „Olimpija” norisināsies LDzAB rīkotās ikgadējās nacionālās šķirnes suņu izstādes. Izstāde Liepājā pulcēs tuvus un tālus viesus – izstāžu dalībniekus un viņu atbalstītājus - no daudzām valstīm.

Dienas pirmajā pusē (no 10:00) noritēs ekspertīzes izstāžu ringos, kur suņa eksterjera un rakstura kvalitātes atbilstību šķirnes standartam vērtēs starptautiskie tiesneši no Lietuvas, Itālijas, Polijas un Somijas.

Dienas otrajā pusē (no 15:00 līdz 16:00) turpat varēsiet vērot Liepājas kanisterapijas komandas teatrālu uzvedumu un dejas ar suņiem. No 16:00 Jūsu uzmanībai dažādi konkursi. Piemēram, savā meistarībā sacentīsies mazie hendleri redzēsiet pāru un audzētavu izgājienus un par izstādes labākā suņa titulu spēkosies spilgtākie savu šķirņu pārstāvji.

Ikvienam interesentam būs iespēja satikties ar audzētājiem, komunicēt un iegūt konsultācijas, kā arī dalīties pieredzē. Iespējams, ka tieši šeit Jūs noskatīsiet kādu no četrkājaino draugu šķirnēm, kuras pārstāvis nākotnē varētu kļūt par Jūsu ģimenes locekli.

Jums varētu interesēt arī šie pasākumi