Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti. Uzzināt vairāk
Piekrītu Nepiekrītu

Demaui virtuālais koncerts "Tribe" - imersīva 360° pieredze

10.07.2020. 20.00–20.00
Tiešsaistē

Virtuālais koncerts sastāv no desmit audiovizuāli imersīvām pieredzēm 360° video formā. Katrs 360° video ir vizualizācija Liepājas elektroniskās mūzikas producenta Demaui albuma “Tribe” dziesmām. Vizualizāciju pamatā ir Liepājas dabas ainavas, koki, ziedi, spēle ar krāsām, manipulācija ar attēlu un perspektīvu 360 grādos.

Izveidotie 360° video tiks publicēti pa vienam, taču tie būs savstarpēji savienoti, tie plūstoši pāries viens otrā, veidojot 40 minūšu garu koncertu. Video straumēšanas vietnē youtube tiks izveidots atskaņošanas saraksts, kas sastāvēs no desmit video. Auditorija varēs koncertu skatīties gan uz virtuālās realitātes (VR) brillēm, gan izmantojot viedtālruni, planšeti vai datoru. Koncerts tiks saglabāts youtube un būs pieejams apskatei arī pēc pirmizrādes.

Video tiks publicēti 10 nedēļu garumā, katru piektdienu viens video. Pirmā koncerta pirmizrāde ir plānota 10. jūlijā. Vairāk info par radošo procesu meklē Demaui un Tribe Immersive soc. medijos. Projektu atbalsta Liepājas Kultūras pārvalde.

 

Jums varētu interesēt arī šie pasākumi