Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti. Uzzināt vairāk
Piekrītu Nepiekrītu

“Latvijas kāzu fotogrāfu un videogrāfu asociācijas” izstāde

02.07.2020. 10.00–17.00
Tirdzniecības nams "Kurzeme", 3. stāva foajē (Lielā iela 13, Liepāja)

TN “Kurzeme” 3. stāvā ir skatāma “Latvijas kāzu fotogrāfu un videogrāfu asociācijas” veidota kāzu foto izstāde, kurā ir aplūkojami neaizmirstami, nozīmīgi un skaisti, mīlestību apliecinoši,mirkļi.

Izstādes mērķis ir sekmēt kāzu fotogrāfijas mākslinieciskās vērtības attīstību Latvijā, īpašu uzmanību veltot arī tās tehniskajai kvalitātei.Eksponētie foto darbi ir vislabākais piemērs, kādai jābūt kāzu fotogrāfijai – radošai un svētku noskaņu atspoguļojošai. Rīkotāji cer, ka darbi palīdzēs gūt iedvesmu nozīmīgajai dienai.Kā arī atgādināt precēties gribētājiem, ka neskatoties uz krīzes graujošu ietekmi uz nozari, šogad nekas nav zaudēts un ir vērts padomāt par savām sapņu kāzām. 
Izstādē skatāmi D.Mokejeva, M.Baltskara, E.Poheviča, I.Lankovskas, V.Lučņenkova, U.Nagliņa, A.Lāča, B.Žogotas, L.Viļumas, G.Freimaņa, K.Lapika un A.Zavadska darbi. 

“Latvijas Kāzu fotogrāfu un videogrāfu asociācijā” ir 61 biedrs- fotogrāfi un videogrāfi, tās mērķis ir apvienot, saliedēt kāzu fotogrāfus un videogrāfus vienā organizācijā.

Jums varētu interesēt arī šie pasākumi