Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti. Uzzināt vairāk
Piekrītu Nepiekrītu

Ziemassvētku tirdziņš Rožu laukumā

20.12.2019. 10.00–17.00
Rožu laukums (56.508103, 21.011585)

Rožu laukumā norisināsies tradicionālais Ziemassvētku amatnieku un mājražotāju tirgus. Godā tiks celti lauku labumi no vistālākajiem Latvijas novadiem. Mājražotāju un amata meistaru darinājumi būs veltījums Jūsu ģimenes svētku galdam - pašu meistaru rokām izlolots un ar mīlestību pagatavots.

Lai svētku galdā viss būtu dabīgs un garšīgs, Latvijas mājražotāji Ziemassvētku svētku brīvdienās iesaka iegādāties galveno spēka un veselības avotu: pašu ražotus lauku produktus no zemnieku saimniecībām. Tādēļ biedrība “ETNO Liepāja” rūpējas un Ziemassvētkos rīko amatnieku un mājražotāju tirdziņu, lai mūsu galdos būtu ekoloģiskas izcelsmes produkti.

Aicinām pieteikties gaļas, zivju, maizes, siera un to pārstrādes produktu individuālos ražotājus, biškopības produkcijas, kā arī no dabīgām izejvielām gatavotas kopjošās kosmētikas, pirts lietu un piparkūku individuālos ražotājus.
Uz Ziemassvētku tirdziņu Rožu laukumā interesenti aicināti pieteikt savu dalību līdz 12. decembrim, aizpildot pieteikuma anketu šeit: http://ejuz.lv/ziemassvetkutirdzinapieteikums  .

Jums varētu interesēt arī šie pasākumi