Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti. Uzzināt vairāk
Piekrītu Nepiekrītu

Japāņu superzvaigzne. Džeza pianiste Hiromi/Pasaule Lielajā dzintarā

06.10.2019. 17.00–19.00
Koncertzāle "Lielais dzintars", Lielā zāle (Radio iela 8, Liepāja)

Paziņojot par grūtniecību, slavenā džeza pianiste no Japānas – Hiromi – saskaņā ar ārsta norādījumiem pārcēlusi savu ASV un Eiropas koncertturneju uz rudeni. Vienīgais ekstravagantās pianistes koncerts Ziemeļeiropā, kas Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars” bija ieplānots marta nogalē, atlikts uz šī gada 6. oktobri plkst. 17.00.

Klausītājiem, kas jau nopirkuši biļetes uz koncertu 23. martā, ir iespēja ar šīm pašām biļetēm apmeklēt koncertu 6. oktobrī. Biļetes nav jāapmaina – tās būs derīgas 6. oktobra koncertā, saglabājot esošās sēdvietas. Savukārt tie, kas iegādājušies biļetes "Biļešu Paradīzes" kasēs un nevēlas vai nevar apmeklēt koncertu oktobrī, ir tiesīgi tās līdz šī gada 23. martam atdot atpakaļ jebkurā "Biļešu Paradīzes" kasē visā Latvijā, saņemot atpakaļ naudu. Ja biļetes iegādātas “Biļešu Paradīzes” interneta vietnē un klausītājs neapmeklēs koncertu oktobrī, viņš tiek aicināts rakstīt uz info@bilesuparadize.lv, lai pieprasītu atgriezt naudu par iegādāto koncerta biļeti. E-pastā jānorāda pirkuma rēķina numurs. Nauda tiks atgriezta uz bankas kontu.

 

Neviens no pasaules pianistiem klavieres solo formātā nespēlē ar tik apbrīnojamu virtuozitāti un aizraujošu neparedzamību kā to dara Hiromi - GRAMMY balvas ieguvēja, viena no izcilākajām mūsdienu pianistēm. Izpelnoties Japānas brīnumbērna slavu, jau pusaudzes gados Hiromi klavierspēli attīstīja pie viena no mūsdienu vadošajiem džeza pianistiem Čika Korea (Chick Corea) un uzstājās kopā ar Eiropas vadošajiem orķestriem. Vēlāk viņas skolotāju un skatuves partneru vidū arī leģendārais džeza pianists Oskars Petersons (Oscar Peterson) un Ahmads Džamals (Ahmad Jamal). Vēl būdama Bostonas Bērklijas mūzikas koledžas studente,  pianiste laiž klajā savu debijas albumu ASV.

 

Šodien, apvienojot klasiskās mūzikas repertuāru ar dziļu džeza tradīcijas izpratni un roka elementiem, Hiromi izdevusi duci mūzikas albumu. Bet 2019. gada pavasari ekstravagantā pianiste un komponiste aizvadīs sava jaunā mūzikas albuma “Solo” zīmē un dosies albuma pasaules koncerta turnejā. Viena no pieturām, teju neticami, bet fakts - Liepājas koncertzāle “Lielais dzintars”.

 

Video: https://youtu.be/Pr2frkfbIvE

 

Biļetes:  sākot no 15,00 eiro

Pasākumam tuvojoties, biļešu cena var tikt mainīta.

 

Atlaides:

  • Skolēniem, studentiem, pasniedzējiem, pensionāriem – 25%

  • Personām ar I un II grupas invaliditāti, kā arī viņu pavadoņiem – 50%

  • Ģimenes biļetes 1 vai 2 pieaugušie + 2 bērni (vai vairāk) – 25%

 

Grupu biļetes:

  • 10-30 personas – 20%

  • 30 un vairāk personas -25%

 

Norises vieta: Lielā zāle

Organizē: Lielais dzintars

 

Jums varētu interesēt arī šie pasākumi