Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti. Uzzināt vairāk
Piekrītu Nepiekrītu

Nakts Velobums 2019

28.09.2019. 19.00–23.59
LOC Baseins&SPA (Brīvības iela 39, Liepāja)

“Nakts Velobums” Liepājā būs vienlaicīgi gan aktīvās velosezonas noslēguma pasākums, gan arī azartiska veloorientēšanās naktī ar mobilo aplikāciju un kontrolpunktiem visā pilsētas teritorijā. Sacensību formāts, kontrolpunktu atzīmēšanas kārtība, norises ilgums (2 stundas) un vērtēšanas grupas būs ļoti līdzīgas “Latvijas orientēšanās nakts” sacensību formātam, tikai kontrolpunkti būs izvietoti plašākā teritorijā un sacensība būs dinamiskāka.

”Nakts Velobums” sniegs iespēju ikvienam liepājniekam un pilsētas viesim bez maksas iepazīt pilsētu no cita skatu punkta un iesaistīties aizraujošās sacensībās, kuras garantēs atpūtu un jautras aktivitātes visām gaumēm, un savu zināšanu pārbaudi.

Sestdienas, 28. septembra, vakarpusē pie LOC baseins&SPA Eiropas Sporta nedēļas ietvaros tiks dots starts vienlaicīgi diviem pasākumiem - nebijušām velorogaininga sacensībām Liepājā “Nakts Velobumam” pilsētvidē un “Nakts peldējums” telpās, kas norisinās vienlaicīgi vairākās Latvijas pilsētās, Liepājā būs jautra un izglītojoša ballīte peldbaseinā, kurā bez maksas aicināti piedalīties visa vecuma aktīva dzīvesveida piekritēji, lai vienotā peldējumā apliecinātu to, cik interesanta un patīkama ir peldēšana – gan kā veselīga dzīvesveida aktivitāte, gan kā izklaide bērniem un pieaugušajiem.

Pasākuma atklāšanā klātesošos priecēs īpaši šim notikumam sagatavoti urbānā sporta paraugdemonstrējumi no "RAVE team", kā arī turpinājumā dalībniekiem būs iespēja apmeklēt Veselības izziņas telti, kurā ikvienam būs iespēja bez maksas veikt sirds veselības riska faktoru mērījumus.